Moje Penziony Nabídka penzionů a apartmánů v Česku a na Slovensku

Moje Penziony - Nabízíte objekt ?

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání
Úvodní stránkaNabízíte objekt ?
pocet - popis
spokojený zákazník

Nabízíte objekt ?

Vážená paní, vážený pane,

naše společnost TOURTREND s.r.o. (znáte ji na internetu pod doménou chatyachalupy.cz, se rozhodla významně rozšířit svou činnost o nabídku ubytování v penzionech a apartmánových domech.

Vede nás k tomu 29 let zkušeností a znalostí segmentu ubytování v ČR i SR, dále srovnání desítek tisíc navštívených rekreačních objektů a v neposlední řadě profesionální zdatnost na internetu.

Motivací jsou nám desítky tisíc našich klientů, kteří tento produkt stále častěji poptávají. Jsme proto připraveni Vám pomoci s vytížením Vašeho rekreačního zařízení z pozice největšího a nejstaršího specialisty na domácí cestovní ruch.

Oslovujeme jen pečlivě vybrané objekty, kde odhadujeme obchodní potenciál, kvalitu a spokojenost zákazníka. Podmínky spolupráce jsou maximálně jednoduché:

  • Neuzavíráme žádnou závaznou písemnou smlouvu. Pokud se rozhodnete ke spolupráci, stačí nám jen odkaz na Vaše webové stránky, souhlas, že Vás můžeme nabízet na našich internetových stránkách mojepenziony.cz. Zařazení na web je ZDARMA!

  • Provize za zprostředkování je 15% z celkové ceny pobytu, což je běžná provize, kterou poskytujete i jiným prodejcům. Cena na našich internetových stránkách bude o 2,5% vyšší, tj. o 21% DPH z provize. Individuální dohoda možná.

  • Zálohy i doplatky budete inkasovat přímo od zákazníků (upřesníme s první objednávkou).

  • Všeobecné podmínky Vám zašleme, budou podobné jako u chat a chalup a mají právní audit.

  • Nebude nutné nahlašovat jednotlivé obsazenosti, ale pouze zcela vyprodané termíny!


  • Budete-li mít o spolupráci zájem, udělte nám prosím souhlas se zpracováním nabídky odpovědí na e-mail penziony@tourtrend.cz, anebo zavolejte pro více informací na 573 341 111, pan Marek Šedý.